Miss Śląska 2018

Miss Śląska 2018

Data :
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska 2018 odbędzie się 27 maja 2018 o godz. 17:00 w Sali Koncertowej Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek przy pl. Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach.
Wybory Miss Śląska 2018 stanowią wojewódzki etap konkursu Miss Polski 2018. W ramach castingów zostały wyłonione 32 kandydatki, które powalczą o tytuł najpiękniejszej.  Szesnaście nastoletnich uczestniczek startuje do tytułu Miss Śląska Nastolatek 2018 a kolejne szesnaście dorosłych ubiega się o  miano Miss Śląska 2018.
Podczas Gali Finałowej widzowie będą mogli podziwiać kandydatki w sześciu prezentacjach:
w sukniach wieczorowych, bieliźnie, strojach sportowych, strojach kąpielowych, strojach casual oraz sukniach ślubnych. Dodatkowo wydarzenie wzbogacono o występy artystyczne znanych gwiazd. Będzie to  m.in. utalentowana wiolonczelistka i skrzypaczka - Kolina Violin Show, znana z teledysku do piosenki "Magic Symphony", osiągającego blisko 25 milionów odsłon w Internecie. Wystąpi również Bartek Wrona – wokalista zespołu Just 5, z którego osobą kojarzone są takie hity jak  „Jedna na milion” czy „Kolorowe sny”.  Na scenie pojawi się również Tito - jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej wersji telewizyjnego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!” (I edycja – 2007 r.), który w tym roku odpowiada także za przygotowanie choreografii dla kandydatek.

VIP bilet obejmuje wstęp na bankiet dla Gości VIP, który odbywa się po zakończeniu Gali. Bankiet jest w tym samym budynku w Sali nr 211 "Sala Kameralna", II piętro, Galeria 5

Pokaż na mapie

; Top