Holistic Lifestyle Day

Holistic Lifestyle Day | 16.08.2020

ZAINSPIRUJ SIĘ!
Ideą wydarzenia jest promocja holistycznego stylu życia. Holistic Lifestyle Day to istna dawka inspiracji i motywacji w zakresie zdrowia, sportu i urody.

Kluczowym punktem wydarzenia jest SCENA GŁÓWNA, na której wystąpią mówcy i trenerzy, którzy poprowadzą Cię w niezwykłym procesie doświadczania i odkrywania obszarów w zakresie MIND&BODY.

TRENINGI LIVE
MOTYWACJA
POCZUCIE WARTOŚCI
JOGA NA ŻYWO
ARGI LIFESTYLE
STREFA PRO | WARSZTATY
Wydarzenia towarzyszące "Letni Uniwersytet Zdrowia" - Biolit

PRELEGENCI NA SCENIE GŁÓWNEJ, m.in:

RENING LIVE : Katarzyna Wysocka - Doktor nauk o kulturze fizycznej, specjalizacja biomechanika fitnessu., MBA, Właścicielka Food Mood - dieta, psyche i aktywność prozdrowotna - dieta, psyche i aktywność prozdrowotna- holistycznego centrum profilaktyki zdrowia. Specjalizuje się w żywieniu w chorobach, w odchudzaniu i treningu funkcjonalnym, metabolicznym, systemach podwieszanych, Pilates, Organic Flow, Animal Flow, treningu kobiet w ciąży i po ciąży oraz treningu mam z dziećmi. Redaktorka działu fitness w Women’s Health.

MOTYWACJA POCZUCIE WARTOŚCI: Sławomir Rak - właściciel Polskiej Akademii NLP, Trener i coach, certyfikowany przez Johna Grindera trener NLP, master NLP. Jego misją jest pomoc klientom w odzyskiwaniu 100% wpływu na swoje życie i budzenie ich potencjału.
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: NLP, zarządzanie emocjami i stresem, poczucia wartości i pewności siebie, komunikacji, budowania i rozwoju zespołu.

JOGA LIVE - Maja Ludwikowska - Lekarz, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, w tym roku
zaczęła rezydenturę z Rehabilitacji Medycznej. Na co dzień związana ze szkołą Joga Życia w Katowicach gdzie uczy. Zajęcia, które prowadzi to Vinyasa, z elementami Ashtanga Jogi i Yin Joga, ale również czerpie wiedzę z Jogi Iyengara, Acro Jogi, a ostatnio Jogi Powięziowej, oraz innych form ruchu, w tym tańca. Bierze udział w różnego typu warsztatach i cały czas pogłębia swoją wiedzę.

TRENING LIVE : Ewelina Zielińska


UWAGA!
Dla wszystkich aktywnych uczestników wydarzenia prezent w postaci 7dniowego bezpłatnego dostępu do aplikacji treningowej Klaudii Szczęsnej NO LIMIT

To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie, jeśli
✅Chcesz poczuć motywację do zmiany,
✅Pragniesz w końcu skutecznie zawalczyć o swoją sylwetkę i formę,
✅Brakuje Ci dyscypliny i wytrwałości w nowych nawykach,
✅Poznać holistyczne podejście do zdrowia i urody,
✅Szukasz dawki inspiracji i motywacji
✅Przeżyć ekscytujący dzień!

ℹ️Zalecany strój sportowy.
*Uczestnicy sesji jogi proszeni są o zabranie maty.

Top