8. Katowice JazzArt Festival - KARNET

8. Katowice JazzArt Festival
8. Katowice JazzArt Festival - KARNET

Data: KARNET 26 - 30 kwietnia 2019
Miejsce: Katowice

Bilety

Sprzedaż zakończona.

Sprzedaż zakończona.
8. Katowice JazzArt Festival - KARNET
KARNET 26 - 30 kwietnia 2019
Katowice

Katowice

Opis wydarzenia

8. Katowice JazzArt Festival
26 – 30 kwietnia 2019

Karnet upoważnia do udziału w 21 koncertach (15 biletowanych i 6 bezpłatnych), w tym również w wydarzeniach w ramach Before JazzArt Festivalu. W przypadku koncertów bezpłatnych posiadacz karnetu ma zagwarantowane prawo wstępu. Miejsca numerowane obowiązują wyłącznie na koncertach w dniu 30 kwietnia w Pałacu Młodzieży – prosimy o zgłoszenie się po miejscówki przed koncertem na stoisku organizatora.
Karnet: 160 zł Cena karnetu to zaledwie 50% ceny biletów (tzw. „normalnych) na wszystkie biletowane wydarzenia festiwalu!

Po edycji ognistej zapraszamy na edycję księżycową: oniryczną, rozmarzoną, ale kipiącą twórczą energią. Badającą odległe tereny od Laponii po Kolumbię… Eksperymentujemy z obrazem, eksplorujemy nowe możliwości dźwiękowe w projektach solowych i duetach. JazzArt 2019 jest przede wszystkim festiwalem kobiet - instrumentalistek. W tym roku stawiamy na kameralne miejsca, intymne spotkania i bliski kontakt artystów z Wami, drodzy goście. Naszym mottem są słowa Milesa Davisa: „You should never be comfortable, man”, a wychodzenie ze strefy komfortu postanowiliśmy zacząć od samych siebie.

Program festiwalu tu!

Pokaż na mapie

Top