ANOTHER PINK FLOYD

ANOTHER PINK FLOYD

Data: 21 kwietnia 2017 - 29 lutego 2020
Miejsce: SALA WIDOWISKOWA - ChCK Chorzów, Katowice Miasto Ogrodów

Bilety

Piątek
21
Kwi 2017
19:00

Sprzedaż zakończona.

Sprzedaż zakończona.
ANOTHER PINK FLOYD
Sobota
29
Lut 2020
19:00

Sprzedaż zakończona.

Sprzedaż zakończona.
ANOTHER PINK FLOYD

Opis wydarzenia

Another Pink Floyd – 40 LAT THE WALL PINK FLOYD

Największe utwory Pink Floyd na żywo w wykonaniu zespołu ANOTHER z Krakowa, który od prawie 10 lat koncertuje na najbardziej znanych scenach w Polsce. Muzyce Pink Floyd towarzyszą ogromne emocje i klimat a jej wykonanie na żywo potęguje doznania.

Koncert grupy Another kierowany jest głownie do fanów zespołu Pink Floyd a także do koneserów rocka progresywnego.

Podczas występu można będzie usłyszeć fragmenty płyt Dark Side Of The Moon, The Wall, Wish You Were Here, Division Bell.

W roku 2017 przypada okrągła 40 rocznica wydania albumu Animals Pink Floyd. To doskonała okazja aby wykonać to wydawnictwo w całości na żywo.

Na ponad dwugodzinnym koncercie obok utworów z znanych ze stacji radiowych takich jak Another Brick In The Wall czy Hey You zespół Another wykona długie rozbudowane suity progresywne takie jak Shine on You Crazy Diamond czy Echoes, które będą z pewnością muzyczną ucztą dla fanów gatunku.

Starannie przygotowane wierne aranżacje i brzmienia będą sie mieszały z własnymi interpretacjami muzyków. Na Krakowskiej scenie Kina Kijów wystąpi dziewięciu wykonawców a wokalnie utworom floydów stawi czoła Norman Power wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie muzyczne wykonają czołowi polscy muzycy na stałe współpracujący z gwiazdami polskiej estrady. Całość zostanie oprawiona w klimatyczne światło w reżyserii Łukasza Wojtasa a w oknie sceny pojawi się charakterystyczny dla Pink Floyd Circular Screen, ekran kołowy z wizualizacjami i efektami. Każdy widz, który zasiądzie już w wygodnym fotelu odpłynie w długą, muzyczna podróż i nostalgię. Na scenie oprócz doskonałych dźwięków zostanie wystawione niesamowite widowisko. Światłem zostaną namalowane psychodeliczne pejzaże.

Dopełnienie stanowić będą efekty laserowe oraz pirotechniczne.

Pokaż na mapie

Top