ANTHONY STRONG

ANTHONY STRONG

Data :
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

ANTHONY STRONG – nowa angielska gwiazda wokalistyki jazzowej. Jamie Cullum i Michael Bublé nie mogą spać spokojnie!

Okrzyknięty w rodzinnej Anglii gwiazdą wokalistyki jazzowej Anthony Strong błyskawiczne wdarł się na estrady światowe i swoim charakterystycznym głosem czaruje publiczność na kilku kontynentach.

W ramach swojej trasy koncertowej zawita również do Wrocławia i  20 listopada da ekskluzywny koncert w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Po jego pierwszym koncercie w lutym 2014 roku publiczność Ethno Jazz Festivalu miała w pełni uzasadnione przekonanie, że była świadkiem narodzin prawdziwej gwiazdy jazzu. Teraz artysta powraca do Wrocławia z nową płytą i nowymi doświadczeniami.

Anthony Strong to brytyjski pianista jazzowy, kompozytor, wokalista oraz autor tekstów. W  kompozycjach Stronga słychać wpływ klasyków jazzowych a jego gra na fortepianie opiera się na ogromnej wiedzy na temat swingu Wyntona Kelly, Oscara Petersona czy Billa Evansa. W swoim gładkim, dopasowanym garniturze i osobistym urokiem Anthony Strong zdaje się szczęśliwie wypełniać rolę "angielskiego gentlemana". Jego głos i swingujący styl gry na fortepianie połączone z płynącą ze sceny energią, to muzyczna uczta, którą docenia publiczność z całego świata.

bilety:
50 PLN
75 PLN - bilet na koncert Anthon'ego Stronga oraz Ewy Urygi (koncert w dniu 21 listopada)

więcej informacji i rezerwacja biletów:
damian_b@chck.pl tel:(32) 349 78 71/63

Pokaż na mapie

; Top