Anielski Mecz Charytatywny Gwiazd

Anielski Mecz Charytatywny Gwiazd

Data : 29. marca 2020
Miejsce: Spodek Katowice

Bilety

Niedziela
29
Mar
15:00
Anielski Mecz Charytatywny Gwiazd
Spodek

Katowice

Opis wydarzenia

MIUOSH, Olivier Janiak, Katarzyna Bujakiewicz, Alżbeta Lenska, Monika Mrozowska, Rafał Cieszyński oraz Tomasz Zimoch – wszyscy oni potwierdzili już udział w Anielskim Meczu Charytatywnym Gwiazd, który odbędzie się o godzinie 15:00, 29 marca 2020 roku w katowickim Spodku. A kolejne osobowości pojawią się już wkrótce!

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

Takiego wydarzenia w Spodku jeszcze nie było! A wszystko to z okazji finału 25-lecia Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów. Już 29 marca 2020 roku do sportowej rywalizacji w halowej piłce nożnej staną artyści, sportowcy i gwiazdy telewizji. Swoją obecność podczas Anielskiego Meczu Charytatywnego potwierdzili już między innymi: MIUOSH, Olivier Janiak, Katarzyna Bujakiewicz, Monika Mrozowska, Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński, Marcin Wyrostek oraz Tomasz Zimoch, który podjął się komentowania sportowej rywalizacji.

Oprócz sportowych emocji, nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Partnerami wydarzenia zostało Miasto Katowice oraz firma PTWP jako partner strategiczny, która jest operatorem Hali Widowisko-Sportowej Spodek i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Pokaż na mapie

; Top