BABROSZKI LECĄ W KOSMOS

BABROSZKI LECĄ W KOSMOS

Data :
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Bajka dla dzieci pt. "Babroszki lecą w kosmos" w wykonaniu Teatru Trip

Spektakl ten opowiada historię stworków z krainy Babroszkowo, o wesołym i żądnym przygód usposobieniu. Babroszki to mądralińska Kurkuma, wiecznie uśmiechnięty Manolo, oraz ciekawska Pchełka. Mieszkają one w domach w kształcie namiotów i porozumiewają się ze sobą za pomocą systemu połączonych ze sobą puszek.

Pewnego dnia w główce Pchełki rodzi się pomysł podboju kosmosu. Postanawia więc, wraz z Manelom, odwiedzić księżyc. Wspólnie z dziećmi budują rakietę i spełniają swoje marzenie. Podczas podróży napotykają na wiele przygód. Ich statek kosmiczny zostaje zestrzelony przez Hrabiego Robota, zamieszkującego ciemną stronę księżyca.

Udaje im się jednak pokonać złe moce i wrócić na ziemię, dzięki własnemu sprytowi i pomocy kosmitów BLIBLIBLI oraz dzieci, zasiadających na widowni. Spektakl ma charakter interaktywny, dzieci biorą w nim czynny udział, budują wspólnie z aktorami rakietę, uczą się tańczyć kosmicznego tańca „bliblibli”, pokonują złe siły dzięki swojej spostrzegawczości i pomysłowości.

Pokaż na mapie

; Top