Czego nie wiecie o smokach

Czego nie wiecie o smokach

Data :
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

„Czego nie wiecie o smokach”  Teatr Trójkąt /Scena Młodego Widza”

04.04.2020   godz. 16.00

Teatr Mały / 20, 25 zł

 

Spektakl teatralny „Czego nie wiecie o smokach” został zainspirowany książką słynnego psychologa Marshalla B. Rosenberga „Porozumienie bez przemocy”.

Opowiada o przygodach Lu, która rozgniewana na swoich kolegów wyprawia się przez magiczny portal do krainy smoków, z zamiarem ich niszczenia i w ten sposób odreagowania spotykających ją przykrych sytuacji. Z upływem czasu i wraz z kolejnymi napotykanymi smokami, Lu przekonuje się, że przemoc jest bezsensowna i niczym nie uzasadniona, a komunikacja z innymi ludźmi powinna być oparta na rozpoznaniu własnych emocji. Poważny temat został jednak w tym przedstawieniu potraktowany z dużym poczuciem humoru i lekkością. Spektakl został zrealizowany w konwencji ulicznego teatru, ze średniowieczną stylistyką kostiumów i muzyki nagranej z wykorzystaniem średniowiecznych instrumentów oraz dużymi, barwnymi formami animowanych smoków, atrakcyjnymi pod względem wizualnym i konstrukcyjnym. Zawiera także elementy interakcji z publicznością.

Spektakl dla dzieci od lat 3.

 

W cenie biletu warsztaty do spektaklu o godzinie 15.00 w Pokoju Edukacji Twórczej ( I piętro Teatru Małego).  Dla dzieci od lat 4.

Zapisy: edukacja@teatrmaly.tychy.pl. Liczba miejsc ograniczona !

Pokaż na mapie

; Top