ESKUBEI & T. Nowak QUARTET Ft. Mr Krime - jazz! OM

ESKUBEI & T. Nowak QUARTET Ft. Mr Krime - jazz! OM

Data : 27. września 2019
Miejsce: Teatr Mały Tychy

Bilety

Piątek
27
Wrz
18:00
ESKUBEI & T. Nowak QUARTET Ft. Mr Krime - jazz! OM
Teatr Mały

Tychy

Opis wydarzenia

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Mr Krime jazz! OPEN MIND
27.09.2019 godz. 18.00
Teatr Mały / 15 zł

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet – Jedyny w kraju band regularnie łączący ze sobą światy jazzu i hip hopu, zarówno koncertowo jak i fonograficznie, prezentuje trzeci album w blisko 5 letniej historii zespołu, który ukazał się 10 maja nakładem Fundacji Polski Jazz.

Na trzeciej płycie EiTNQ groove spotyka się ze swingiem, tradycja z nowymi kierunkami rozwoju muzyki improwizowanej, a tłusty i ciepły soulowy vibe z jazzową surowością. Celne wersy przeplatają się z solowymi partiami oraz cutem i scratchem. To opowieść o ludziach, miejscach i miłości do muzyki. To zapomniane historie, pochwała życia i ludzkiej twórczości podane wraz z muzyką będącą efektem słuchania siebie nawzajem. To efekt blisko 5 lat wspólnej pracy, ponad stu koncertów, setek przegadanych godzin i dziesiątek tysięcy przejechanych kilometrów.

Tego wszystkiego można doświadczyć na koncertach zespołu, których dotychczas odbyło się ponad 100, a publiczność zawsze wychodziła ukontentowana. Trzykrotnie występowali z gościnnym udziałem legendarnego Michała Urbaniaka, występowali na wielu ważnych festiwalach jazzowych oraz na głownej scenie Hip Hop Kemp – jednego z największych hip hopowych festiwali na świecie.

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Mr Krime

Tomasz Nowak – trąbka
Kuba Płużek – instr. klawiszowe
Alan Wykpisz – git. basowa
Maksymilian Olszewski – bębny
Wojciech Długosz „Mr Krime” – gramofony, syntezator
Eskaubei – rap, spoken word

Pokaż na mapie

; Top