Ewangelia według... Kobiet

Ewangelia według... Kobiet

Data :
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Musical „Ewangelia według... Kobiet”

Najnowszy, biblijny musical Mariusza Kozubka, z muzyką Piotra Solorza, w wykonaniu amatorskiego „Teatru Franciszka” i zaproszonych do udziału w spektaklu muzyków i wokalistek. Sceniczną opowieść snuć będą znane z kart Nowego Testamentu kobiety.
W musicalu znane, ewangeliczne obrazy i treści zostały przedstawione w nowej perspektywie. Uwspółcześnione sceny biblijne nie zniekształcają jednak prawdy Ewangelii, ale czynią ją jeszcze bliższą życiu.
Niezwykle poruszająca opowieść, pełna kobiecej wrażliwości i temperamentu, z interesującymi kreacjami wokalno - aktorskimi zaproszonych do udziału w spektaklu solistek, pochodzących z rożnych stron Polski oraz rewelacyjną muzyką! 
W spektaklu wystąpi  80-osobowy zespół wykonawców – aktorów, solistów, muzyków,  w tym chór i orkiestra, którą tworzą uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu.
Premiera musicalu odbyła się 22 października br. w ramach obchodów XVI Dnia Papieskiego "Jan Paweł II - bądźcie świadkami miłosierdzia". Musical  został niezwykle entuzjastycznie przyjęty przez publiczność.

Galeria

picture Ewangelia według... Kobiet
picture Ewangelia według... Kobiet
picture Ewangelia według... Kobiet
picture Ewangelia według... Kobiet

Pokaż na mapie

; Top