Joanna Duda

Joanna Duda

Data: 30 kwietnia 2020
Miejsce: Online Katowice

Bilety

Czwartek
30
Kwi 2020
18:00

Sprzedaż zakończona.

Sprzedaż zakończona.
Joanna Duda
Online

Katowice

Opis wydarzenia

Katowice JazzArt Festival 2020

Joanna Duda „Keen”
30 kwietnia, godz. 18.00

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Jazzu UNESCO.

Koncert Joanny Dudy był częścią programu Katowice JazzArt Festivalu. Nie możemy się z Wami spotkać na żywo, dlatego zapraszamy na transmisję koncertu, który Joanna Duda zagra dla Was specjalnie z Gdyni!

Koncert jest darmowy, ale jeżeli chcecie pokazać, że w tych trudnych chwilach wspieracie artystów, możecie kupić na niego symboliczny bilet w cenie 10 zł.

Czas koncertu: ok. 45 minut

Joanna Duda jest pianistką, kompozytorką, improwizatorką i artystką wizualną. Komponuje i tworzy muzykę w technikach cyfrowych i analogowych wykorzystując komputer, stacje robocze, rejestratory, maszyny rytmiczne, dokumentalne wideo i instalacje multimedialne. Założyła wiele zespołów, takich jak AuAuA, Miód, J = J, 3D, współtworzy WMQ Wojtka Mazolewskiego. Artystka zajmuje się również współczesną sceną klasyczną; nagrała album z kompozycjami Juliusa Eastmana, wraz z Lutosławskim Duetem Fortepianowym i Mischą Kozłowskim i wielokrotnie go wykonywała na żywo (Festiwal Unsound). W tym roku została wybrana do programu rozwoju Keychange, inicjatywy promującej parytet płci w programach europejskich festiwali, do której należy też JazzArt.

Usłyszymy materiał z jej najnowszej płyty „Keen”.

Pokaż na mapie

Top