Maciej Niesiołowski

Maciej Niesiołowski

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Z BATUTĄ I HUMOREM

Zapraszamy Państwa na koncert pod batutą Macieja Niesiołowskiego - mistrza humoru estradowego w wydaniu orkiestrowym. Tym razem poprowadzi on Jurajską Orkiestrę Kameralną, która, jako spadkobierczyni tradycji operetkowych nie ma sobie równych w interpretacji tego właśnie gatunku. Mistrzowie walca i polki, z brawurą i wdziękiem przeniosą publiczność do świata  muzycznych iluzji.
Zarówno orkiestra , jak i soliści koncertu to artyści do niedawna związani ze sceną  Gliwickiego Teatru Muzycznego - wcześniej Operetki Śląskiej.
Anita Maszczyk i Michał Musioł, sprawdzeni w niejednym muzycznym projekcie, pozwolą się Państwu śmiać do łez, a także wzruszać pięknem prezentowanych utworów. Gościnnie w programie wystąpią także -doskonale znany dębickiej publiczności dyrygent i popularyzator muzyki   Paweł Adamek oraz  wykonawca wielu ról w dębickich operach- Leopold Stawarz.

Jedyna w swoim rodzaju orkiestra, będąca na estradzie także komentatorem wydarzeń i  aktorem granego przez siebie  spektaklu, wraz z solistami i dyrygentem  dostarczy słuchaczowi i widzowi w jednej osobie  niezapomnianych wrażeń.

Nie zabraknie melodii Straussa,  Kalmana, Offenbacha, Abrahama…...

Koncert  w nastroju pozytywnego postrzegania świata z pewnością oderwie wszystkich od szarości dnia codziennego.

Pokaż na mapie

Top