Pełnia Zdrowia w Gliwicach

Pełnia Zdrowia w Gliwicach

Data: 22 września 2019
Miejsce: Arena Gliwice

Bilety

Niedziela
22
Wrz 2019
11:00

Sprzedaż zakończona.

Sprzedaż zakończona.
Pełnia Zdrowia w Gliwicach
Arena Gliwice

Gliwice

Opis wydarzenia

 Sprzedaż w dniu wydarzenia  od godziny 10:00 w kasie Areny Gliwice.

Sprzedaz online do 21.09 (sobota) do godziny 12:00

Menu catering

Wydarzenie jest wyjątkowe ze względu na jedyną w Polsce od dłuższego czasu możliwość wysłuchania na żywo prelekcji słynnego dr Matthiasa Ratha!!!
Dr Rath kieruje instytutem badawczo-rozwojowym w dziedzinie żywienia i medycyny komórkowej w Kalifornii (USA).
Jego instytut prowadzi badania podstawowe oraz kliniczne, w celu naukowej dokumentacji korzyści zdrowotnych mikroskładników odżywczych w zwalczaniu wielu chorób. Jest założycielem koncepcji naukowej medycyny komórkowej, systematycznego wprowadzania do medycyny klinicznej biochemicznej wiedzy o roli mikroskładników odżywczych jako biokatalizatorów w wielu reakcjach metabolicznych na poziomie komórkowym. Podczas swojej kariery dr Rath dokonał odkryć naukowych, które zaliczane są do tych najważniejszych w dziedzinie medycyny. Jego popularne książki naukowe „Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca ... tylko my ludzie” i „Zwycięstwo
nad rakiem” zostały przetłumaczone na wiele języków i przeczytane przez miliony ludzi na całym świecie.
Dr Rath jest zdecydowanym zwolennikiem praw pacjenta i swobodnego dostępu do naturalnych metod leczenia. Obnaża genezę i ciemne strony przemysłu farmaceutycznego, który aby chronić swój globalny rynek opatentowanych leków, dąży do globalnego zakazu prewencyjnych i terapeutycznych
informacji zdrowotnych w odniesieniu do naturalnych, nie podlegających patentowi terapii, poprzez nadużywanie Komisji „ Codex Alimentarius” (Standard Żywności) ONZ.
z Hubert Czerniak - Włączamy myślenie, Hubert Czerniak; Dr. Rath Health Foundation; Dr. Rath Research Institute, Dr. Rath Health Foundation - Fundacja Zdrowia Dr. Ratha (Polska)

Pokaż na mapie

Top