RAZEM do BETLEJEM - Carrantuohill & AFMusic

RAZEM do BETLEJEM - Carrantuohill & AFMusic

Data: 20 grudnia 2018
Miejsce: Filharmonia Sląska Katowice

Bilety

Czwartek
20
Gru 2018
19:00

Sprzedaż zakończona.

Sprzedaż zakończona.
RAZEM do BETLEJEM - Carrantuohill & AFMusic

Opis wydarzenia

Grupa muzyczna CARRANTUOHILL wspólnie z chórem kameralnym AF Music pod batutą Andrzeja Marcińca opracowała niespotykany dotąd program artystyczny, gdzie łączy się tradycyjną muzykę celtycką, w jej najbardziej nastrojowym brzmieniu, z wokalnymi utworami okresu adwentowo-kolędowego.

Połączenie klimatów muzyki folkowej z pięknymi pieśniami sakralnymi dało zupełnie nową przestrzeń artystyczną skłaniającą do wyciszenia i zadumy. 

W muzyce irlandzkiej – obok rytmicznych i skocznych utworów - istnieją niesamowite zbiory przepięknych ballad, nostalgicznych melodii i wyciszających kompozycji.

Podczas koncertu zależy nam na tym, by takie właśnie pokłady z muzyki celtyckiej wydobyć i niezwykle wyciszoną, wręcz balladową muzyką stworzyć niecodzienną atmosferę do wytchnienia, zadumy, uspokojenia ... - Carrantuohill W tym wyjątkowym wydarzeniu, organizowanym wspólnie z radiem eM, u boku Carrantuohill i AF Music pojawią się na scenie ludzie znani dotąd głównie z głosów - dziennikarze i pracownicy radia eM.

Pokaż na mapie

Top