Tribute To The Police

Tribute To The Police

Data :
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Marcin Krupa
Prezydent Miasta Katowice zaprasza

Urodziny Miasta Kocham Katowice 2017
Najbardziej muzyczne urodziny miasta w najbardziej muzycznym mieście w Polsce!

Tribute To The Police
Marta Król & Paweł Tomaszewski Group

10 września, godz. 18
Sala koncertowa Miasta Ogrodów
plac Sejmu Śląskiego 2

Bilety: 20 zł


Nowe aranżacje największych przebojów zespołu The Police w aranżacji Pawła Tomaszewskiego, w wykonaniu znakomitych, młodych katowickich muzyków, w tym wokalistki jazzowej Marty Król.

Roxanne, Every Little Thing He Does Is Magic, Message In A Bottle – m.in. te przeboje śpiewane przez Stinga w The Police znalazły się na wydanej w styczniku płycie „Tribute To The Police”. Za ich nową aranżację  idącą w kierunku jazzu i soulu, wzmocnionego często przez niemal filmową orkiestrację sekcji dętej, odpowiada Paweł Tomaszewski – pianista, aranżer, lider Paweł Tomaszewski Band, znany także ze współpracy z wokalistą Wojciechem Myrczkiem.
Głosem projektu jest Marta Król – wokalistka jazzowa, która współpracowała z Michałem Urbaniakiem i Kubą Badachem. Jej debiutancki album był nominowany do nagrody Fryderyka 2012.

W tym samym roku wystąpiła na koncercie Debiuty Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
– Odważyć się na słuchanie Stinga? Dobrze, że to zrobiła, bo album jest świetny. Sama radość słuchania! – zachwycał się głosem Marty Król i jej płytą Marek Niedźwiecki na antenie radiowej Trójki.

miasto-ogrodow.eu

Pokaż na mapie

; Top