W 80 dni dookoła świata

W 80 dni dookoła świata

Data :
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

„W 80 dni dookoła świata – Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga”
na motywach powieści Juliusza Verne'a  "W 80 dni dookoła świata"
Teatr Moich Marzeń
9 grudnia 2017, godz. 16:00
Uwaga!
Po spektaklu spotkanie ze Świętym Mikołajem!
(Szczegóły: 32 227 36 16, teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl)
" …Kiedy zależy Ci na czymś , to mocno w to wierz … "
Oto jedna z mądrości życiowych pojawiająca się w naszym  musicalu.
"Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga " to barwne przedstawienie opisujące podróż dookoła świata w 80 dni przeróżnymi środkami transportu.
Dżentelmeński zakład pomiędzy głównym bohaterem - Panem Foggiem a towarzyszami rozmów z londyńskiego klubu "Reforma" jest początkiem wyprawy, którą każdy z Was na pewno chciałby przeżyć. Chęć poznania kultury i obyczajów innych narodów drzemie w każdym z nas. Nadszedł czas spełnić te marzenia!
Wartka akcja, różnorodność kostiumów wielu postaci, oryginalna scenografia i niepowtarzalna muzyka przenoszą wszystkich widzów w inny wymiar, w którym bardzo liczy się czas… Upływające dni, godziny, a nawet minuty tej niebywałej eskapady uświadamiają nam, jak istotna jest każda chwila naszego codziennego życia. W nim też trwa nieustanna pogoń w stronę wyznaczonego celu…
Ambicją Phileasa Fogga było dotarcie do niego w wyznaczonym terminie. Nie spodziewał się jednak, że spotka na swojej drodze miłość, przy której zakład o wysoką stawkę może odejść na dalszy plan. Jak zakończy się ta historia…? Dowiecie się o tym korzystając z naszego zaproszenia  na spektakl.

WYSTĘPUJĄ
Agnieszka Bednarz
Anna Tarnawska
Jarosław Tyran
Błażej Olma
Justyna Masłowska

Pokaż na mapie

; Top