Wielkie gotowanie z Remigiuszem Rączką

Wielkie gotowanie z Remigiuszem Rączką

Data :
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Rączka gotuje...w Kopalni Kultury!

28 kwietnia o 18:00 Kopalnia Kultury, słynąca do tej pory ze spektakli teatralnych i koncertów, stanie się wielką kuchnią i z doskonałym szefem – Remigiuszem Rączką. Bilety dostępne są na stronie internetowej lub w kasie kopalni w cenie 20 zł.

– Cała Polska śpiewa, tańczy i gotuje. W swojej ofercie mamy chór, zespół „Back to Big-Band” i ogromny wachlarz zajęć tanecznych w ramach Akademii Wyobraźni Kajune. Dlaczego zatem mielibyśmy jeszcze nie gotować? – pyta Konrad Bilski, rzecznik Kopalni Kultury.

W programie „Wielkiego gotowania z Remigiuszem Rączką” będzie kulinarne show, podczas którego zaproszony szef kuchni przygotuje potrawy, które są nie tylko bardzo smaczne, ale i zdrowe, o czym uczestnicy przekonają się podczas degustacji. W menu nie zabraknie deseru oraz propozycji mięsnej i warzywnej.

– Ważne jest, aby nasza dieta była zdrowa i ciekawa. Nie ma nic gorszego niż nuda na talerzu. Remigiusz Rączka w genialny sposób połączy kuchnię tradycyjną z tą bardziej nowoczesną, tworząc wyjątkową fuzję smaków, która zadowoli najbardziej wymagające podniebienia.

Pokaż na mapie

; Top