Moderat Katowice

MODERAT - multimedialne koncerty genialnego trio w Katowicach oraz Poznaniu!

Gwiazdy festiwalu Tauron Nowa Muzyka, współpracownicy Radiohead, wybitne postaci elektronicznej sceny czyli Moderat zaprezentują swoje niesamowite multimedialne show na koncertach w Katowicach oraz w Poznaniu! Show w katowickiej Galerii Szyb Wilson odbędzie się w ramach cyklu "Before Tauron Nowa Muzyka". Z kolei występ w Poznaniu to efekt współpracy agencji Automatik i CK Zamek.

Wybitne trio muzyków Modeselektor i Apparat wraca na sceniczne deski po przerwie spowodowanej motocyklowym wypadkiem frontmana grupy - Saschy Ringa aka Apparat.

Dla licznych polskich fanów zespołu, wiosenne koncerty to okazja, aby wreszcie na żywo posłuchać materiału ze znakomitego krążka "II", który powszechnie uznawany jest za jeden z najlepszych albumów 2013 roku. Dodatkowe polskie daty, to efekt niezwykłej popularności Moderata nad Wisłą. Przypomnijmy, że w lutym berlińczycy zagrają też w stołecznym klubie Basen. Wcześniej zespół odwiedził też nasz kraj przy okazji wspólnego koncertu z Radiohead w Poznaniu, a także jako gwiazda festiwalu Audioriver i ostatniej edycji katowickiej imprezy Tauron Nowa Muzyka.

Płyty Moderata zachwycają stylistycznym bogactwem, wycyzelowanym brzmieniem, precyzyjnymi rytmami i - przede wszystkim - doskonałymi piosenkami. Sascha Ring aka Apparat potwierdza na "dwójce", że jest nie tylko doskonałym producentem, ale też świetnym wokalistą. Nie przypadkiem Moderat to ulubieńcy Thoma Yorke'a i Radiohead - to po prostu pokrewne dusze, muzycy, którzy najciekawsze współczesne inspiracje kodują w otwartych głowach i filtrują przez własną unikalną wrażliwość. "II" to epickie, emocjonalne, liryczne hity, przy których można zatańczyć, słowem: klasyk XXI wieku. Zespół Moderat ma też na koncie współpracę z Unicef - przejmująca piosenka "Gita" z ostatniego albumu posłużyła jako soundtrack do kampanii Unicef przeciwko przemocy domowej.

MODERAT live multimedia show

Before Tauron Nowa Muzyka:
Moderat, Katowice, 29.03., Galeria Szyb Wilson

Kup bilet tu

Ceny biletów:
70 zł do końca roku (ograniczona ilość)
80 zł w przedsprzedaży
90 zł w dniu koncertu

Top