Koncert KARI

8 lutego | sobota | 20.00

Koncert KARI

Koncert odbędzie się w ramach długo oczekiwanej trasy koncertowej KARI, promującej jej drugi album „Wounds And Bruises”, entuzjastycznie przyjęty zarówno przez fanów jak i krytyków. Artystka uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej, przy drugim albumie postawiła na brytyjskie brzmienie i całość albumu nagrała na Wyspach we współpracy z producentem Jon’em Headley’em.

Fanów KARI czeka wiele niespodzianek. Koncerty artystki to nie tylko uczta dla ucha, to również niesamowity spektakl wizualny. Nie inaczej będzie i tym razem – oprawą wizualną zajmie się kolektyw Wooom - znany ze współpracy z jednym z najważniejszych debiutantów minionego roku - Fismollem.

KARI (dawniej Kari Amirian), to jedna z niewielu polskich wokalistek, która tworząc muzykę pop omija stereotypową przewidywalność. Zdobyła główną nagrody magazynu HIRO 2012 oraz nominację do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Krytycy i fani stawiają ją w jednym szeregu z artystkami takimi jak: Feist, Bat For Lashes, Lykke Li, Stina Nordenstam, czy Fever Ray.

Na płycie „Wounds And Bruises” znalazło się 9 utworów, w których delikatny wokal KARI miesza się z szeroką gamą dźwięków: od tribalowych beatów po elektro i odważne brzmienie lat 80. To album pełen surowych kontrastów. Współgrają tu odgłosy elektrycznych urządzeń, szlachetna harfa, elektroniczne glitche, wojownicze bębny i remixerskie loopy. Pojawiają się także eksperymenty wokalne, z których Kari znana jest podczas występów na żywo.

Zespół wystąpi w składzie:
KARI - vocals, piano
Jon Headley - synths, vocals
Chris Headley - guitar, vocals
Callum Harvie - bass
John Pullan - drums
wooom - visuals

Na parterze tylko miejsca stojące!

Bilety na koncert KARI

Top