DYNASTY raperka reprezentująca Queens

"Respect the queen from Queens, I'm on the scene / and I do all of this and avoid the obscene" - Dynasty.

DYNASTY raperka reprezentująca Queens, Nowy Jork, mająca na koncie współpracę m.in. z takimi sławami jak DJ Premier ("Epic Dynasty"), Talib Kweli ("Stay Shinin"), Mos Def, KRS-One czy Raekwon po raz pierwszy odwiedzi Polskę wraz z Dj Sandmanem ojcem chrzestnym hip-hopu w Bay Area na Florydzie!
Przed nami "The hottest sounds from the streets."

22.02.2014 Klub studencki TROPS, Poznań, ul. Św. Rocha 9
23.02.2014 Klub Ministerstwo, Kraków, Szpitalna 1
05.03.2013 Mewa Towarzyska, Sopot, Pułaskiego 15/2
06.03.2014 Klub Patio, Szczecin, Podgórna 63
07.03.2014 Variete, Katowice, Mickiewicza 4

BILET na DYNASTY Klub Ministerstwo, Kraków
BILET na DYNASTY Variete, Katowice

Zapraszamy od godziny 20:00

Dynasty to zdaniem krytyków jedna z najlepiej rapujących kobiet na świecie, charakteryzuje ją niepowtarzalny i niebanalny styl. Dynasty tworzy jak sama mówi, prawdziwą muzykę o miłości i życiu... jest po prostu sobą. Dynasty, znana też jako ya girl, D-Y, rapuje odkąd była małą dziewczynką, ale tak naprawdę pracuje nad swoją karierą od kilku ostatnich lat. Często porównywana do Lauryn Hill. Zadebiutowała w 2010 roku mixtapem "Dream Pusher" i szybko zdobyła uznanie i szacunek w branży oraz wielu fanów na całym świecie. http://thefemcee.com/

Dj Sandman powszechnie uważany za "Ojca chrzestnego hip-hopu" w Bay Area na Florydzie. Zaczął tworzyć w wieku 17 lat. Członek BumSquad Djz Crew, Wyróżniony przez The Source magazine. Współpracuje i tworzy dla The Roots, Wu-Tang Clan, Robin Thicke, Scarface, KRS-One, Black Moon, Smif N Wessun, Pitbull, De La Soul, T.I., Busta Rhymes i wielu innych. Dj Sandman a.k.a The Godfather prowadzi również audycję w Radio Club 95.7 (95.7 The Beat - Tampa) i jest odpowiedzialny za stronę www.tampahiphop.com.

Video:
Dynasty - Stay Shinin' Feat. Talib Kweli
http://www.youtube.com/watch?v=JoPaIZeu0v4

Dj Premier and Dynasty -Epic Dynasty (Official Video)
http://www.youtube.com/watch?v=YNjZVoBAXOg

http://www.youtube.com/watch?v=yi_TTvL_uTA

Więcej informacji:
http://thefemcee.com/

Top