The Game Blood Money UK / European Tour została odroczona!

"We have decided to postpone the European dates. Comin back!"
"Different things took place, but we'll be back in Europe as soon as other dates get confirmed..."
- informuje management Game'a.

Druga część trasy koncertowej the Game Blood Money UK / European Tour została odroczona! Raper podczas trzynastu koncertów w UK, wielokrotnie tracił głos o czym informował na swoim Instagramie i Twitterze, ostatecznie z przyczyn osobistych, zdecydował się odroczyć drugą część trasy składającej się z sześciu koncertów w Europie tj. Paryż, Genewa, Monako, Amsterdam, Sofia, Warszawa na późniejszy termin.
Prosimy zachować zakupione bilety, nie stracą ważności. Zapewniamy, że The Game wróci na trasę i koncert w Polsce odbędzie się w najbliższym dogodnym terminie. Szczegóły wkrótce.

W załączniku Instagram screen potwierdzający Blood Money tour UK / European. Pierwotnie otrzymaliśmy datę 13 marca (czwartek), który jednak przebookowaliśmy na 15 marca (sobota), tak aby każdy z was, mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu. Nowa data również zostanie wyznaczona na weekend.
Blood Money Entertainment nawiązał współpracę z polskim dystrybutorem odzieży, której koncert jest nieodłącznym elementem, co jest równocześnie dodatkową gwarancją, że się odbędzie.

Nu Jerzey Devil napisał dziś do polskiego reprezentanta ekipy BWSPoland "Different things took place, but we'll be back in Europe as soon as other dates get confirmed..."

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, niestety nie mamy wpływu na zaistniałą sytuacje i decyzję artysty, możemy jedynie zapewnić, że po raz kolejny dopieliśmy wszystkich formalnoœci, zapewniliśmy najlepsze warunki, zaangażowaliśmy wielu ludzi, firm i instytucji, pracowaliśmy dniami i nocami i pod żadnym pozorem nie zamierzamy się wycofywać. To jeszcze nie koniec gry!

Sprzedaż zostanie wznowiona automatycznie po ogłoszeniu nowego terminu.
Miejsce koncertu nie zmieni się.

Bilety można zwracać w miejscu zakupu.
Bilety zakupione przez internet należy przesłać na adres:

Ticketportal
IRSnet Pl Sp. z o.o.
Pl.Sejmu Śląskiego 2
40-032 Katowic

Regulamin
http://www.ticketportal.pl/obchodnep.asp
 
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres
info@big-idea.eu
lub pod numerem telefonu 516028415

Top