Al Pacino w Polsce

AN EVENING WITH AL PACINO
Teatr Wielki – Opera Narodowa , poniedziałek, 22 września 2014, godz. 19.30
Rejestracja gości od godz. 18.00
22 września 2014 r., Al Pacino - będzie gościem inauguracyjnego spotkania otwierającego cykl „An Evening with…” prezentujący największe gwiazdy  Hollywood.
Jedyne takie wydarzenie w Warszawie,   będzie niepowtarzalną okazją by z bliska poznać i zobaczyć ikonę światowego kina po raz pierwszy w Polsce.
Ponad  1700 gości Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie weźmie udział w wieczorze, podczas którego Aktor udzieli ekskluzywnego wywiadu opowiadając o swojej pracy, życiu i pasjach.
Częścią spotkania będzie również sesja pytań i odpowiedzi z publicznością. Wywiad na żywo będzie dodatkowo transmitowany na wielkim ekranie w tle sceny , aby dać jeszcze większy komfort widzom.  
Spotkanie poprowadzi Sandro Monetti. 
Gościom na życzenie zapewnione zostanie tłumaczenie symultaniczne w cenie biletu. 
Ceny biletów od 500 PLN do  2500 PLN.

Bilety tutaj!

AL PACINO
Od Michaela Corleone („Ojciec Chrzestny”) i Tonego Montanę („Człowiek z blizną”), po Franka Slade’a („Zapach Kobiety”), za którą to rolę otrzymał Nagrodę Akademii Filmowej, Al Pacino stworzył galerię postaci, które zbudowały fundamenty współczesnego, hollywoodzkiego kina.
Na przestrzeni lat, aż ośmiokrotnie nominowany do Oscara. Jest jednym z nielicznych Aktorów, który zdobył tzw. Potrójną Koronę, czyli trzy najważniejsze nagrody filmowe (Oscar, Emmy, Tony).
Al Pacino jest również reżyserem i producentem wielu filmów, w tym „Sposobu na Szekspira” oraz „Wilde Salome”, do którego również napisał scenariusz. Jest jedną z najbardziej cenionych i lubianych Gwiazd Hollywood również w naszym kraju. W najpopularniejszym filmowym rankingu portalu filmweb.pl zajmuje zaszczytne, 2. miejsce.

SANDRO MONETTI – gospodarz wieczoru
Absolutnie najlepszy, znawca Hollywood Sandro Monetti jest wiodącym brytyjskim dziennikarzem zajmującym się rozrywką, osiadłym w Los Angeles, który pracuje dla BBC i innych głównych mediów. Przeprowadzał wywiady z największymi gwiazdami na świecie, w tym : George Clooney, Will Smith, Madonna i Paul McCartney. Jest rozchwytywany przez programy telewizyjne i radiowe jako  ekspert show businessu. Sandro jest również dyrektorem BAFTA w Los Angeles i autorem bestsellerowych książek Colin Firth: The Man Who Would Be King oraz  Mickey Rourke: Wrestling with Demons. Stworzył jednoosobowe  przedstawienie ‘Clooney, Cowell, Pitt and Me: Amusing Encounters with the A-List’ z którym występował na całym świecie przy kompletach widowni. Sandro jest autorem i reżyserem  krótkiej parodii filmu Les Miserables zatytułowanej  Miserable Lesbians, która zdobyła wiele nagród i którą zaadaptował na musical, który stał się hitem na deskach Nowego Jorku i West Endu w Londynie. Jego najnowszym pomysłem, który napisał i wyreżyserował jest zdobywający nagrody krótki film będący parodią American Hustle zatytułowany British Hustle, w którym główną rolę gra legenda filmów dla dorosłych Ron Jeremy.
Tak dobrze jak będąc gospodarzem gal wręczenia nagród , konferencji i specjalnych wydarzeń Sandro uczy również sztuki przeprowadzania wywiadów i stworzył pierwszy na świecie stopień naukowy licencjata ze sztuki o kierunku dziennikarstwo poświęcone  celebrytom. Specjalnym zaszczytem jest dla niego przeprowadzenie wywiadu z jego ulubionym aktorem Alem Pacino. Jego pięcioma ulubionymi filmami  Ala Pacino są   Insomnia. Phil Spector, The Godfather Part III, The Insider oraz Scent of a Woman.

ADA GOSTKOWSKA – gospodarz wieczoru
Z wykształcenia aktorka, muzyk. Zdobyła wiele nagród na licznych festiwalach piosenki, nierzadko z własnymi kompozycjami .
Na IV roku Studium Wokalno- Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni zadebiutowała główną rolą w musicalu A.L.Webbera i T.Rice’a “Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze” w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego .
Po obronie dyplomu wyjechała do Toronto, gdzie w Kanadzie zadebiutowała w przedstawieniu pt. “Piosenki z Kabaretu Starszych Panów” z błogosławieństwem samego Mistrza Jeremiego Przybory w Salonie Muzyki i Poezji Polsko-Kanadyjskiego Towarzystwa Muzycznego pod kierownictwem Marii Nowotarskiej . Następnym przedstawieniem było “Wyszłam i nie wróciłam” grane w Toronto i Montrealu, a roczny pobyt za oceanem uwieńczyła recitalem w Canada’s Wonderland obok Urszuli Dudziak .Powrót do kraju zaowocował współpracą z Teatrem Syrena w Warszawie, gdzie wystąpiła w kilku spektaklach.
Warto również wspomnieć prowadzony przez nią program ”Starter” w muzycznej stacji Atomic TV, z czasem przekształconej w MTV Polska, w której to z kolei redagowała i czytała program ”Non Stop Hits” .
W 2002 roku powstał spektakl z jej udziałem oparty na twórczości Agnieszki Osieckiej pt. “Nic nie zastąpi mi piosenki” w reż. Romany Próchnickiej, z udziałem Marii Nowotarskiej. Prapremiera polska odbyła się w “Piwnicy Moliere” Artura Dziurmana w Krakowie, premiera warszawska odbyła się na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego Roma, a w październiku 2002 roku w Toronto. Spektakl grany był kilkadziesiąt razy w Polsce i Zagranicą (tournee po Kanadzie, Szwajcarii).
Była gospodarzem wielu wydarzeń oraz spektakli a także  oficjalnych i charytatywnych gal.
w 2009 roku śpiewała przed legendarną, węgierską grupą Omega w Sali Kongresowej w Warszawie.
Ada to jedna z najbardziej cenionych polskich lektorek, obecnie czyta filmy w takich telewizjach jak m.in. Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Zone Reality, Zone Club, Zone Romantica, TLC, Da Vinci Learning, Telewizja N, VH1, VIASAT, Travel Channel ….
Wydana w 2007 roku debiutancka płyta pt. “Dwa Serca” zawiera nastrojowe, poetyckie piosenki z muzyką Ady.
Na płycie gościnnie wystąpili  Krzysztof Kolberger oraz Maciej Wilk, autor muzyki i słów do tytułowego utworu  oraz autor słów do piosenki “Podróż donikąd”.
Poza występami  z własnym recitalem ”Dwa Serca” , Ada występowała  w wieczorze muzycznym pt. ”Piosenki w Starym Kinie” w reż. Andrzeja Rozhina, który swą premierę miał w Teatrze Capitol w Warszawie. Jest ona również głosem RADIA BAJKA , pierwszego w Polsce radia skierowanego do najmłodszych słuchaczy, w Warszawie i Krakowie.

Tu kupisz bilety

 

 

Top