Chet Faker odwołany!

W związku z Waszymi pytaniami dotyczącymi możliwości wymiany / zwrotu biletów na Koncert Otwarcia (Chet Faker) 21.08, informujemy:
1. Nie będzie możliwości wykorzystanie biletów zakupionych na koncert czwartkowy 21.08. na jednym z listopadowych koncertów CF. Indywidualny bilet należy zwrócić w punkcie zakupu i nabyć nowy bilet na koncert w Warszawie lub Krakowie.
2. Bilety zakupione na koncert czwartkowy (21.08) można zwrócić w terminie do końca września 2014 roku.
3. Karnety 3 dniowe, zachowują swoją ważność, nie można ich wykorzystać w listopadzie na żadnym z koncertów CF, nie można ich wymienić, można je zwrócić do dnia 21.08.2014 roku w punkcie zakupu.
4. Karnety 4 dniowe, zachowują swoją ważność bez prawa zwrotu lub wymiany.
5. Jeżeli ktoś zdecydował się na zwrot (bilet na Koncert Otwarcia lub Karnet 3 dniowy), czyni to w miejscu w którym zakupił dany bilet.
6. Wszystkie punkty sprzedaży zostały poinformowane, przepraszamy za trudności w sklepach stacjonarnych, które z różnych względów odmawiają - mają obowiązek zwrócić Wam pieniądze za zwrócony bilet/karnet.


Przepraszamy raz jeszcze za wynikłe zamieszanie, do festiwalu zostały mniej niż 2 dni, nie unikamy odpowiedzi i odpowiedzialności. Staramy się możliwie szybko i precyzyjnie reagować na Wasze pytania na FB - jednak nie zawsze jest to możliwe od razu. Tak samo chcemy zaprosić Was na najlepszą edycję Tauron Festiwal Nowa Muzyka. i wiecie co - przykro czyta się Wasze niepochlebne komentarze.

Top