Let It Roll On Tour

Kolejna letnia edycja LET IT ROLL Open Air 2014 za nami. Ponad 20 tys. ludzi bawiło się w czeskim mieście Benesov na największym festiwalu drumandbass na świecie! Światła pogasły, sceny rozebrano, artyści wrócili do domów, ale my nie zwalniamy tempa! Najwyższa pora przygotować się na jesienno/zimowy sezon klubowy.

 
29 listopada powracamy do Polski z Let It Roll On Tour!
Ponownie w Krakowie, w niezwykłym miejscu jakim jest FABRYKA.

Co Was czeka tym razem? Przede wszystkim to na co zawsze możecie liczyć – super atmosfera, totalna zabawa i organizacja na najwyższym poziomie. Przetestowane z sukcesem potężne nagłośnienie Fabryki, które wytrzyma każdą nawałnicę basu. Niezwykła oprawa wizualna w wykonianiu naszych sprawdzonych video-artystów. Miła i profesjonalna obsługa. No i przede wszystkim Wasi ulubieni artyści drumandbass!!

Bilety do nabycia tutaj
 

Zaprosiliśmy dla Was 3 zagranicznych Headlinerów, oraz support w postaci członków LIR Family.
 
Line up:

- ED RUSH (Virus / UK)
- STATE OF MIND (Blackout / NZ)
- NU:TONE (Hospital / UK)
+ support: Diaz Soto / One Way / Gruesome
+ visuals: Electro Moon Vision
 

ED RUSH (Virus / UK)
Przygodę z muzyką rozpoczął jako b-boy. Pod pseudonimem Ed Rush stał się prawdziwą legendą dnb. Jego pierwsze produkcje dla No U Turn Records zdefiniowały gatunek Techstep.

Jest odpowiedzialny za rozwój mrocznej odmiany drumandbass. Wspólnie z Optical’em wnióśł połamaną muzykę, na zupełnie nowy poziom. Future funk stał się znakiem rozpoznawczym wytwórni Virus Records, dla której popełnili swoje najwieksze hity.

W dorobku ma 4 pełne albumy: ‘Wormhole’, ‘The Creeps’, ‘Original Doctor Shade’ i ‘Travel The Galaxy’ oraz  niezliczoną ilość singli. Współtwórca takich parkietowych killerów jak „Chubrub”, "Bacteria" czy „Pac-man”. Jeden z najlepszych technicznie didżejów dnb, z nieprawdopodobną selekcją kawałków.

 

STATE OF MIND (SOM Music / Blackout / Viper / NZ)
Prosto z Auckland w Nowej Zelandii przyleci do nas duet State of Mind! Europejska trasa „Eat the Rich Tour” promuje ich najnowszy album wydany dla legendarnej wytwórni Blackout.

Uznanie ze strony Black Sun Empire nie jest przypadkowe. Stu Maxwell i Patrick Hawkins to chodząca fabryka neuro-hitów. Od samego początku ich produkcje pojawiają sie w katalogach największych wytwórni dnb. Poczynając od CIA Recordings, przez wytwórnie Teebee - Subtitles Records, Shogun Audio, której właścicelem jest Friction, Viper Recordings, 31 Records legendy Doc Scott, Uprising, Project 51 czy Samurai. Na koncie mają również 4 albumy: „Take Control” (2006 / Uprising Records), “Faster than Light” (2009 / SOM Music), “Nil By Ear” (2011 / SOM Music) oraz wspomniany już „Eat the Rich” (2014 / Blackout).

Jakby im było mało, w 2009 założyli własny label – SOM Music – gdzie obok autorskich produkcji, znaleźć można utwory takich artystów jak Nymfo, Black Sun Empire, Spinline, Jade, Mindscape, Dose, Trei czy Neonlight.

 

NU:TONE (Hospital / UK)
Od czasu swojego debiutu w Hospital Records w roku 2003, jego utwory cenione są zarówno przez najwieksze tuzy muzyki dnb (m.in. LTJ Bukem czy Sub Focus), jak i rzesze fanów połamanych dźwięków. Znany ze swojego zamiłowania do czarnej muzyki lat siedemdziesiątych. W swoich produkcjach idealnie łączy retro soul i funk z drumandbass’em.

Na koncie ma trzy albumy długogrające: „Brave Nu World” z 2005 roku, wydany dwa lata później „Back of Beyond” oraz „Words and Pictures” z 2011. Chodzą plotki, że czwarty wyjdzie tuż przed jego występem w krakowskiej Fabryce!

W 2010 roku świat oszalał na punkcie „Hyper Hyper” oraz „Shine In”. Lista jego remixów jest równie długa co autorskich produkcji (m.in. „Rolling In The Deep” Adele). Ostatnio mocno zaangażowany we wspólny projekt ze swoim bratem Logistics – o nazwie Nu:Logic. Ich zeszłoroczny album „What I’ve Always Waited For” to prawdziwy powrót do korzeni wytwórni Hospital Records.

Top