EMC

W poniedziałek 10 listopada w przeddzień Święta niepodległości (wtorek jest dniem wolnym!), w Katowicach w klubie Prokultura (były Gugalander) zagra nowojorska supergrupa eMC! w składzie Wordsworth, Punchline i Stricklin na czele z jej założycielem, legendarnym Masta Ace, którego fanom czarnej muzyki przedstawiać nie trzeba.

BILETY
I pula - 30 zł, II pula - 35 zł III, pula 40 zł

“One of the great pure New York MCs”!
Masta Ace, nie przypadkowo stawiany jest zaraz obok Rakima. Obaj raperzy reprezentują Nowy Jork i zadebiutowali w latach '80 będących złotą erą Hip Hopu, obaj mają na koncie kawałki i zwrotki, które na stałe wpisały się w naszą kulturę. Dlatego pytanie "Who's better: Masta Ace or Rakim?" powtarza się często.
Masta Ace ma na swoim koncie osiem albumów nagranych solo i we współpracy z takimi sławami jak MF Doom czy Ed OG. Wiele z tych płyt, nagranych w ostatnim dziesięcioleciu, do dziś uznawane są za klasyczne. Magazyn Rolling Stones napisał: “even the most avid fan of raw hip-hop lyricism can sometimes neglect to mention Masta Ace alongside hard-bitten champs such as Rakim, KRS-One, Big Daddy Kane, Slick Rick andKool G. Rap”.

Również Eminem uważa Masta Ace za jeden ze swoich największych muzycznych autorytetów, “Masta Ace had amazing storytelling skills – his thoughts were so vivid”. Razem mogliśmy ich usłyszeć w kawałku Hellbound. https://www.youtube.com/watch?v=hdS4ln9N3vs

Supergrupa eMC w składzie Masta Ace, Wordsworth, Punchline & Stricklin wystąpi w Polsce po raz pierwszy. Tego nie można przegapić!

KUP BILET

 

Top