Bodo Cafe spektakl muzyczny

“Bodo Café” - spektakl muzyczny retro

“Bodo Café” to barwne i rozśpiewane widowisko, które zabiera publiczność do epoki piosenek z duszą i charakterem. Łączy znane i lubiane piosenki filmowe z lat 30-tych poprzedniego stulecia oraz porywającą muzykę na żywo z pełną wdzięku, komediową historyjką miłosną.

Spektakl muzyczny “Bodo Café” przenosi publiczność do międzywojennej Warszawy, by przypomnieć atmosferę ówczesnych kabaretów i teatrów rewiowych oraz brzmienie dawnych przebojów srebrnego ekranu.

Bilety tu! 

 

WYJĄTKOWY SPEKTAKL MUZYCZNY


Piosenki filmowe Eugeniusza Bodo składają się na opowieść o kochliwym i niezmiernie przy tym roztargnionym Zygmusiu. Główny bohater zjawiając się w Bodo Café wpada w sam środek miłosnej awantury i uruchamia lawinę komicznych zdarzeń.


Jedynie w Bodo Café można spotkać wszystkowiedzącego kelnera i ognista tancerkę flamenco wraz z szeregiem barwnych postaci rodem z przedwojennych kabaretów, posłuchać najpiękniejszych sentymentalnych piosenek i przeżyć jedyną w swoim rodzaju terapię przez …TANGO!

 

PRZEDWOJENNEJ PIOSENKI CZAR


Postacią, wokół której zbudowano repertuar tego niecodziennego spektaklu jest Eugeniusz Bodo – kultowa gwiazda przedwojennych filmów, teatru i estrady. Aktor-amant o czarującym uśmiechu i ujmującym sposobie bycia, obiekt westchnień dam sprzed ośmiu dekad.


Znakomici artyści - śpiewacy oraz zespół TangoStan Quintet, sięgają do przebojów filmowych i rewiowych wykonywanych przez największe gwiazdy 20-lecia międzywojennego. Przypominają znane tanga, foxtroty, walczyki; szlagiery takie jak: „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Sex appeal” czy „Zimny drań”, którym Bodo dał nieśmiertelność.


“Bodo Café” stanowi pomost do świata znanego z trzeszczących płyt i rozmigotanych, czarno-białych filmów, zapewniając publiczności wyśmienitą rozrywkę.

 


Scenariusz: Witold Pelka
Reżyseria: Magdalena Gnatowska
Kierownictwo muzyczne: Krzysztof Kołodziej
Aranże: Krzysztof Kołodziej, Agnieszka Śliwińska, TangoStan Quintet
Choreografie i ruch sceniczny: Nadia Mazur


Wykonawcy:

Ewelina Sobczyk – sopran / Wanda Psycholożka
Katarzyna Konieczna – sopran / Pielęgniarka z Przychodni Złamanych Serc
Dawid Biwo - bas-baryton / Roztargniony Zygmuś
Arkadiusz Machel - Kelner
Nadia Mazur - Tancerka Flamenco
Piotr Kucharz – kontrabas / Kontrabasista Materialista
Agnieszka Dancewicz – skrzypce
Karol Grzeszczuk – akordeon
Justyna Służalec – fortepian
Emilia Krzyżanowska - fortepian
Krzysztof Kołodziej – gitara

 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:


16 września 2016 godz. 19.00
Sala teatralna w Pałacu Młodzieży w Katowicach, ul. Mikołowska 26


BILETY:
30 zł ulgowy (seniorzy 60+, młodzież i studenci po okazaniu ważnej legitymacji)

50 zł normalny

Bilety do nabycia tutaj!

 

Top