VIVA ITALIA!

VIVA ITALIA! – Włoskie widowisko muzyczne

Żywiołowy i porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku sympatii do włoskiej kultury oraz radosnych i pełnych energii przebojów włoskiej sceny rozrywkowej.

Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju koncert, który przeniesienie widzów do urokliwego San Remo, miasta nad Morzem Śródziemnym, gdzie od wielu lat ma miejsce znany na całym świecie festiwal włoskiej piosenki.

Bezapelacyjne włoskie hity: „Felicità”, „Ci Sarà”, „Volare”, „Sarà perchè ti amo”, „L`Italiano”, „Picola e Fragile” usłyszymy w zupełnie nowych aranżacjach, w wykonaniu włoskich solistów oraz orkiestry kameralnej. Koncert ten jest bowiem nowym spojrzeniem na dorobek włoskiej sceny rozrywkowej, łącząc w sobie nurt italo disco i hity prezentowane na deskach San Remo z dostojnym klimatem klasycznej oprawy.

Oczy widzów przyciągać będą natomiast żywiołowi tancerze i nowoczesne wizualizacje.

Nasz koncert to gwarancja relaksu, energii i fantastycznej zabawy, po której każdy będzie miał ochotę głosić włoskie „Dolce vita”!

W koncercie wystąpią:

Thomas Grotto - Pochodzi z Bolzano, ze słonecznej Italii. W Polsce mieszka od 2004 roku. Jest niezwykle żywiołowy, pełen temperamentu - jak na Włocha przystało. Jego pasja to śpiew, perkusja i taniec - uczy salsy, bachaty, merenque. Wielokrotny uczestnik i laureat „Szansy na sukces” oraz finalista pierwszej polskiej edycji programu „X-factor”.

Marco Bocchino – Urodził się w Savona, w słonecznej Italii. W Polsce mieszka od 1997 roku. Marco to człowiek pełen zapału, wigoru i optymizmu. Swoje włoskie korzenie oraz talent muzyczny zaprezentował niejednokrotnie w takich programach jak Europa da się lubić (TVP2), Okno na Polskę (TVP Info), Jaka to melodia? (TVP1) oraz Kocham Cię, Polsko! (TVP2).

Maestosa Opera da Camera di Roma – założona w Rzymie orkiestra kameralna, składająca się z wybitnych wirtuozów instrumentalnych o międzynarodowym pochodzeniu.

Produkcja:
Francesco Colonelli
PRESTIGE CONCERTS Ltd

 „VIVA ITALIA!” to:
● muzyka tylko na żywo!
● włoscy wokaliści
● włoska orkiestra kameralna
● włoski temperament
● popowy band
● wirtuozi instrumentalni
● multimedia
● unikalne włoskie brzmienie
● prawie 2 godziny fantastycznej zabawy
● międzynarodowa obsada
● niezapomniane artystyczne doznania

PROGRAM

1. Ti amo
2. Volare
3. Felicità
4. Ci Sarà
5. Sarà perchè ti amo
6. L`Italiano
7. Picola e Fragile
8. Acapulco
9. Mamma Maria
10. Susanna
11. Lo che non vivo
12. Su di noi
13. Mambo italiano
14. Tu Vuò Fa' L'Americano
15. Baila Morena
16. Quando Quando Quando

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie koncertu.

Top