ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2016

ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2016

Data: Karnet
Miejsce: Katowice

Bilety

Sprzedaż zakończona.

Sprzedaż zakończona.
ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2016
Karnet
Katowice

Katowice

Opis wydarzenia

ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2016
film + animacja + gry wideo + wideoklip
27.09 – 02.10, Katowice

Ars Independent Festival 2016 będzie już 6. edycją katowickiego festiwalu filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu. Przez 6 dni, od 27 września do 2 października, szukać będzie Czarnych Koni – tego co niedostrzeżone, pominięte, marginalizowane.

W tym roku program to 40 wydarzeń w 11 sekcjach, w tym 78 pełno- i krótkometrażowych filmów i animacji. W repertuarze m.in: cztery międzynarodowe konkursy pełnometrażowych fabuł, krótkometrażowych animacji, nowych gier i wideoklipów, animacje z Europy Środkowej, dokumenty i filmy muzyczne, historia polskiego wideoklipu, animacja z muzyką na żywo, teledyski w goglach wirutalnej rzeczywistości, współczesna groza w multimedialnym wydaniu, gry wideo w galerii sztuki, koncerty i aftery – od zimnofalowego rocka, przez bostońską i praską elektronikę, po musicalową adaptację Edgara Allana Poego. I wiele innych.

Organizatorami Ars Independent są instytucja Katowice Miasto Ogrodów oraz Miasto Katowice.

Karnet upoważnia do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach. Karnet podlega wymianie na imienny identyfikator oraz pakiet powitalny w dniach 27.09 – 02.10 w Biurze Festiwalowym w budynku Katowice Miasto Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego 2).

Pokaż na mapie

Top