Kofta. Jakoś leci - P. Machalica LOGOS FEST VI TFS

Kofta. Jakoś leci - P. Machalica LOGOS FEST VI TFS

Data: 3 października 2020
Miejsce: Teatr Mały Tychy

Bilety

Sobota
3
Paź 2020
18:00
Kofta. Jakoś leci - P. Machalica LOGOS FEST VI TFS
Teatr Mały

Tychy

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo,
prosimy o wydrukowanie powyższego oświadczenia, wypełnienie go i dostarczenie nam podczas Państwa wizyty w Teatrze Małym w Tychach.

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA I ŚWIADOMOŚCI RYZYKA

LOGOS FEST - VI Tyski Festiwal Słowa

Teatr Mały  / 50 zł

Po udanych projektach poświęconych Wojciechowi Młynarskiemu i Janowi Wołkowi, Piotr Machalica zmierzy się z twórczością kolejnego wybitnego polskiego poety – Jonasza Kofty. Fascynacja Piotra Machalicy twórczością Jonasza Kofty i współpraca z doskonałym kompozytorem, aranżerem i akompaniatorem Wojciechem Borkowskim sprawiła, że usłyszycie Państwo dojrzały, nienachalny, melancholijny i zabawny koncert. Ciepły głos aktora, przemyślane interpretacje i ciekawe aranżacje wybrzmią w takich utworach jak np. „Pamiętajcie o ogrodach”, „Jakoś leci”, „Niedomówienie”, „Jej portret”, „Podróżą każda miłość jest” czy „Wakacje z blondynką”.

„W czterech spektaklach, nad którymi pracowałam przed laty – „Zimy żal”, „Big Zbig Show”, „Zimy żal”, „Młynarski – trzy elementy” – występował Piotr. Bez niego te przedstawienia byłyby inne. Był doskonały. Często słyszałam od ludzi, którzy znali go tylko ze sceny „jaki to musi być ciepły człowiek! Chciałoby się do niego przytulić!”. Bo Piotr ma ciepło w głosie i w uśmiechu. I ogrzewa nas nimi. Jak stary kaflowy piec. A to w dzisiejszych czasach – unikat! Warto także przytulić się do tych pięknych piosenek. Ja już to zrobiłam i nie żałuję!” Magda Umer

Piotr Machalica – „Kofta. Jakoś leci”

Kierownictwo muzyczne, fortepian i aranżacje: Wojciech Borkowski

Pokaż na mapie

Top