Letni Uniwersytet Zdrowia-Niedziela wstęp od 13-17

Letni Uniwersytet Zdrowia
Letni Uniwersytet Zdrowia-Niedziela wstęp od 13-17

Data: 16 sierpnia 2020
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice

Bilety

Niedziela
16
Sie 2020
13:00

Sprzedaż zakończona.

Sprzedaż zakończona.
Letni Uniwersytet Zdrowia-Niedziela wstęp od 13-17

Opis wydarzenia

Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie obowiązkowego oświadczenia uczestnika wydarzenia, w celu ominięcia kolejki na wejściu do budynku MCK. Link do pobrania dokumentu:

Targi pod nazwą Letni Uniwersytet Zdrowia organizujemy wspólnie z partnerem Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w ramach programu wspomagania rozwoju gospodarczego na Śląsku i w Polsce.

Plan warsztatów niedziela

Plan wykładów ogólnodostępnych - Niedziela


Organizujemy to wydarzenie z myślą o ludziach poszukujących odpowiedzi na pytanie, jak w prosty i dostępny sposób stosować profilaktykę zdrowotną używając dostępnych wokół nas metod i narzędzi? W pierwszej edycji nasze myśli skupiły się na polskich ziołach. Można powiedzieć, że to nasze dobro narodowe, niedoceniane i przez wielu zapomniane. „Kocham zioła” to temat przewodni spotkań, prelekcji i warsztatów na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w dniach 15-16 sierpnia 2020 roku.

Więcej informacji na temat wydarzenia można przeczytać na stronie: https://biolit.pl/aktualnosci/luz-targi-letni-uniwersytet-zdrowia-15-16-08-2020/

Pokaż na mapie

Top