Linoleum - Tryptyk

Linoleum - Tryptyk

Data: 4 października 2020
Miejsce: Teatr Mały Tychy

Bilety

Niedziela
4
Paź 2020
19:00

Sprzedaż zakończona.

Sprzedaż zakończona.
Linoleum - Tryptyk
Teatr Mały

Tychy

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo, prosimy o wydrukowanie powyższego oświadczenia, wypełnienie go i dostarczenie nam podczas Państwa wizyty w Teatrze Małym w Tychach.
OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA I ŚWIADOMOŚCI RYZYKA

„Linoleum” /Tryptyk polski/

Teatr OdRuchu

4.10.2020   godz. 19.00

Teatr Mały   / 15, 25 zł

Znamy się od zawsze, wychowywaliśmy się na jednym podwórku, a przynajmniej w tej samej okolicy. Bohaterowie spektaklu „Linoleum” są wśród nas, spotykamy ich w sklepie, na ulicy, w autobusie i w klubie. Spławiamy ich gdy proszą nas o papierosa, czujemy niebezpieczeństwo kiedy nas zaczepiają i odrazę gdy wołają czy gwiżdżą w naszym kierunku. Dzieli nas wszystko, nie łączy nas nic. Czy aby na pewno? A może mieszkańcy tego osiedla w gruncie rzeczy należą do znacznej większości w tej biało-czerwonej krainie i należałoby ich w jakimś stopniu poznać, przynajmniej spróbować zrozumieć? Czy ignorowanie problemu może w jakikolwiek sposób wpłynąć na jego rozwiązanie? Czy Andżela, Sebix, Żenia, Wilma, Bączita, Gimpel i Luna mają jakieś marzenia? Dlaczego jest w nich tyle goryczy i wrogości? Obchodzi Cię to? Dlaczego Żenia ma problem z gejami, Luna nie znosi „ciapatych”, Sebix przesadza z pyłkami, a Gimpel jest półgłówkiem? Czy myślisz, że już tacy przyszli na ten świat, czy to właśnie świat takimi ich uczynił?

Reżyseria: Michał Misza Czorny i Monika Szydłowiecka

Tekst i choreografia: Michał Misza Czorny

Muzyka: Łukasz Poleszak (Wudec)

Obsada: Daria Gacek, Alicja Hudeczek, Jakub Nawrot, Bartosz Goździkowski/Jan Sarata, Paulina Strzoda, Monika Szydłowiecka

Producent: Teatr Mały w Tychach i Miejskie Centrum Kultury w Tychach (spektakl współrealizowany ze środków Miejskiego Centrum Kultury w Tychach w ramach projektu „Tyski bank kultury”).

Pokaż na mapie

Top