Transmisja Capri – wyspa uciekinierów

Transmisja Capri – wyspa uciekinierów

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Kupując bilet otrzymają Państwo kod wysłany w osobnym mailu umożliwiający dostęp do transmisji nagrania.

Uwaga! Zmiana formuły transmisji. Ze względu na utrudnienia spowodowane przez pandemię, 21 listopada transmitowane będzie wysokiej jakości nagranie spektaklu, dostępne do godz. 12.00 w niedzielę 22 listopada.

Transmisja nagrania „Capri – wyspa uciekinierów” w reż. Krystiana Lupy
21 listopada, godz. 18.00
Miejsce: festiwal-interpretacje.pl
Bilety: 10 (ulgowe z Katowicką Kartą Mieszkańca i dla studentów) i 20 zł (normalny)

Opis

„Capri – wyspa uciekinierów” jest najnowszym spektaklem Krystiana Lupy. Przedstawienie w reżyserii, adaptacji i ze scenografią jednego z największych współczesnych twórców teatru miało prapremierę w październiku 2019 roku.

Ten wielowątkowy, pełen odniesień do współczesności spektakl Krystian Lupa został zainspirowany książkami Curzio Malapartego – włoskiego pisarza, który przeszedł od fascynacji do krytyki faszyzmu, przez co w czasie rządów Mussoliniego został zesłany na jedną z włoskich wysp. Jak jednak zawsze w przypadku spektakli Lupy, to tylko pretekst do snucia uniwersalnej i erudycyjnej opowieści, w której przeszłość splata się nierozerwalnie z teraźniejszością.

Spektakl obejrzymy w internecie. Transmisja nagrania rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie dostępna na stronie www.online.festiwal-interpretacje.pl do godz. 12.00 w niedzielę 22 listopada. Aby uzyskać do niej dostęp należy kupić elektroniczny bilet.

Czas trwania: 5 godzin 40 minut (2 przerwy)

:

Pokaż na mapie

Top